Płatność i dostawa
 

W sklepie dochjo.pl możliwe są formy odbioru zamówienia:

  1. Osobisty w Kartuzach, ul. Łąkowa 51- po wcześniejszym umówieniu (bez dodatkowych kosztów) - po przedpłacie przelewem lub przez Płatności elektroniczne (DotPay) 
  2. Wysyłka Listem Poleconym priorytetowy (dostawa - od 3 do 14 dni ) za pomocą Poczty Polskiej (koszt 11 zł) - płatność przelewem lub przez Płatności elektroniczne (DotPay).
  3. Wysyłkafirmą kurierską DPD (dostawa następnego dnia od nadania) - koszt 16 zł - płatność przelewem lub przez Płatności elektroniczne (DOTPAy).
  4. Wysyłka kurierem inPost (dostawa ok.2 dni robocze) - koszt 13 zł - płatność przelewem lub przez Płatności elektroniczne (DOTPAy).

    Wszystkie przesyłki wysyłane za pomocą Poczty Polskiej mogą być dostarczone w terminie do 14 dni od ich nadania (choć zazwyczaj dzieje się to wcześniej - tak jak w opisach poszczególnych opcji). Dopiero po upływie tego terminu można złożyć reklamację w placówce Poczty.

Termin wysyłki produktu liczony jest od momentu odnotowania wpłaty na naszym koncie. Przy zamówieniu od 100 zł - wysyłka Listem poleconym priorytetowym GRATIS.

Proponujemy 2 sposoby płatności za zamówienie:

  1. Płatność przelewem - proces kompletowania zamówienia i jego wysyłki rozpocznie się po odnotowaniu wpłaty na koncie bankowym sklepu. Numer rachunku: 96 1050 1227 1000 0090 7371 8141
  2. Płatność elektroniczna Dotpay - proces kompletowania zamówienia i jego wysyłka rozpocznie się momentalnie po dokonaniu płatności

Do każdego zamówienia dołączam paragon będący podstawą do reklamacji bądź zwrotu zamówienia.
Bardzo proszę o zachowanie go.
Na życzenie wystawiam fakturę - przesyłana elektronicznie.

 


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl